Systemy klimatyzacyjne, wentylacyjne i grzewcze oraz rozwiązania typu „Inteligentny Dom” to kluczowe punkty oferty spółki Adagre. Na polskim rynku działa ona od 1995 roku i współpracuje z szerokim gronem światowej klasy producentów. O rzetelności spółki najlepiej świadczą branżowe wyróżnienia np. dla lidera dystrybucji pieców marki Stiebel Eltron czy firmy szanującej ekologię i prawa konsumenta oraz zawsze terminowo wywiązującej się ze swoich zobowiązań (uzyskiwany rokrocznie certyfikat Solidna Firma). W 2005 roku spółka Adagre uruchomiła sklep internetowy, gdzie Klienci mogą nabyć wysokiej klasy urządzenia grzewcze i klimatyzacyjne producentów, których oficjalnym dystrybutorem jest Adagre (m.in. AEG, Delta Dore, Stiebel Eltron czy Thermoval).

Specjaliści z Adagre nie tylko tworzą projekty systemów grzewczych czy klimatyzacyjnych, ale również podejmują się ich montażu oraz instalacji. Klienci zawsze mogą liczyć na merytoryczne wsparcie oraz doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia. Oferta Adagre kierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, ale także właścicieli lokali handlowo-usługowych i zakładów produkcyjnych, deweloperów oraz architektów i projektantów wnętrz.

Oferta Adagre

Fachowcy z Adagre współpracują z architektami już na etapie koncepcji projektowych, tak aby Ci mogli zaoferować swoim klientom wydajne i proste w realizacji rozwiązania. Zespół Adagre wielokrotnie już udowadniał, że funkcjonalność i dobry design mogą ze sobą koegzystować. Spółka ma również doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu systemów grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w halach produkcyjnych oraz różnego typu obiektach usługowych. Pracownicy Adagre przyjmują także nietypowe zlecenia, wymagające indywidualnego podejścia i konserwatorskiej precyzji (systemy ogrzewania dla kościołów, muzeów czy zabytkowych kamienic).

Szczegółowe informacje o ofercie oraz warunkach współpracy z Adagre można znaleźć tutaj: http://adagre.pl/.

Address

Our Address:

ul. Kremerowska 12/3

GPS:

50.0675903, 19.9297736

Telephone: