Kancelaria założona przez Joannę Trojanowską i Wojciecha Nartowskiego, czyli dwoje  adwokatów z dużym doświadczeniem, na rynku pojawiła się w 2009 roku. Jej założyciele wielokrotnie współpracowali ze sobą wcześniej, a jako że ta kooperacja przynosiła dobre efekty, postanowili połączyć swoje siły. W ten oto sposób powstała profesjonalna kancelaria prawna. Na ten moment jej główna siedziba mieści się w Krakowie.

Oferta

Cała oferta kancelarii adwokackiej obejmuje szerokie spektrum usług ściśle związanych z prawem. Należą do nich m.in. przygotowywanie profesjonalnych opinii, ocena projektów umów, tworzenie różnych dokumentacji, ale też możliwość reprezentowania klientów przed organami władzy – nie tylko Sądami, lecz również Prokuraturą czy Policją.

Zakres działalności

Krakowska kancelaria Nartowski i Trojanowska oferuje stałą obsługę podmiotów gospodarczych, w tym również zagranicznych. Świadczy również bardzo kompleksową pomoc prawną, między innymi w zakresie rejestracji spółek polskich oraz zagranicznych. Pomoże w zakładaniu indywidualnej działalności gospodarczej, która obejmuje również asystę przy skomplikowanych czynnościach notarialnych oraz otwieraniu rachunku bankowego.

Doświadczenie

Oferta kancelarii skupia się również na kompleksowej obsłudze osób fizycznych, firm i większych działalności gospodarczych. Wieloletnie doświadczenie pozwala na profesjonalną realizację nawet najtrudniejszych zleceń. Z usług świadczonych przez Kancelarię Adwokacką Nartowski Trojanowska mogą korzystać osoby w różnych sytuacjach życiowych. Porada prawna może stać się kluczem do rozwiązania wielu problemów. Dlatego nie warto zwlekać i dobrze jest szukać pomocy, jak tylko pojawi się taka konieczność.

Kontakt

Z prawnikami można skontaktować się telefonicznie lub mailowo. Wszystkie dane znajdują się na stronie internetowej kancelarii.

Address

Our Address:

ul. Biskupia 20 lokal 2, 31-144 Kraków

GPS:

50.06780999999999, 19.9363321

Telephone: