Agnieszka Skawińska to dyplomowana psychoterapeutka z dużym doświadczeniem, która w swoim gabinecie od wielu lat pomaga osobom wymagającym wsparcia w uporaniu się z własnym życiem psychicznym. Prowadzi między innymi sesje indywidualne dla chorych na depresję, z objawami somatycznymi, a także mediację par i terapię DDA.

Dla kogo jest psychoterapia?

Ze wsparcia psychoterapeuty mogą korzystać wszyscy, którzy czują taką wewnętrzną potrzebę. Przede wszystkim psychoterapia wskazana jest dla osób, które doświadczają lęków, ataków paniki, natrętnych myśli czy obsesji. Warto udać się do psychoterapeuty, gdy czujemy się samotni, mocno zestresowani, gdy nie widzimy sensu życia lub mamy kłopot z aktywnym podejmowaniem działań. Również doświadczenie alkoholizmu w rodzinie, traumatyczne wydarzenie, którego byliśmy świadkiem, trudność z nawiązywaniem relacji z ludźmi to sytuacje, w których koniecznie warto rozważyć wizytę w poradni psychoterapeutycznej.

Oferta Agnieszki Skawińskiej

Doświadczona psychoterapeutka, Agnieszka Skawińska, oferuje indywidualne sesje z pacjentami oraz konsultacje psychologiczne dla wszystkich zainteresowanych. Ponadto zajmuje się analizą snów, czerpiąc z psychoanalizy Junga oraz wierząc we wpływ podświadomości na naszą psychikę. Czas trwania jednej sesji to 50 min, natomiast częstotliwość spotkań jest dopasowywana do konkretnego przypadku. Indywidualnie ustalany jest też czas jej trwania, bo mocno uzależniony od sytuacji i postępów w leczeniu. W gabinecie pani Skawińskiej można skorzystać również z terapii dla młodzieży.

Zainteresowanych poznaniem szczegółowej oferty zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej psychoterapia-skawinska.pl oraz do wizyty u pani Agnieszki Skawińskiej w Krakowie, przy ul. Karłowicza 17/1. Można się umówić przez formularz kontaktowy na stronie, telefon 501 225 996 albo adres mailowy psychoterapia.a.skawinska@gmail.com.

Address

Our Address:

Karłowicza 17/1, 31-011 Kraków

GPS:

50.0679615, 19.9215477

Telephone:
Web:

-