Skuteczność, bezpieczeństwo, estetyka – to tylko kilka z haseł, które charakteryzują leczenie zębów w gabinecie stomatologicznym ArtDent w Krakowie przy ul. Opolskiej 37. To miejsce z dwudziestoletnią tradycją, któremu zaufały już całe pokolenia Krakowian. Kompetencje i doświadczenie w połączeniu z pasją i życzliwością wobec pacjentów czynią ArtDent gabinetem chętnie wybieranym przez pacjentów, który corocznie powiększa swoją liczbę stałych bywalców. Zabiegi, jakie oferowane są w ArtDent, to nie tylko leczenie zębów już objętych chorobą, ale również szereg działań profilaktycznych, które służą utrzymaniu zębów zdrowymi przez jak najdłuższy czas.

Licówki w ArtDent

Jedną z dziedzin, w których specjalizują się lekarze stomatolodzy w ArtDent, są uzupełnienia protetyczne w postaci licówek. Usługa gabinetu obejmuje dokładne rozpoznanie potrzeb pacjenta, wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań, higienizację konieczną przed zabiegiem, pobranie wycisku i osadzenie licówek, a także opiekę po zabiegu. W ramach tej ostatniej usługi w ArtDent funkcjonuje system re-call – personel interesuje się zdrowiem swoich pacjentów, dlatego dzwoni do nich z zapytaniem o samopoczucie po wizycie; przypomina także, jeśli zbliża się termin kolejnej. Stomatolodzy w ArtDent polecają licówki tym, którzy chcieliby zmienić barwę bądź kształt, a nawet położenie swoich zębów. Te cienkie płatki porcelany pozwalają korygować diastemy i nierówności, a także maskują przebarwienia, dostosowując się do naturalnego koloru zębów. Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom specjalistów w ArtDent zabieg jest bezpieczny, bezbolesny i przeprowadzany w miłej atmosferze. Same licówki nie mają szkodliwego wpływu na zęby. Zawsze są tworzone według indywidualnego projektu, aby jak najlepiej spełniały swoją rolę – były trwałe, estetyczne i naturalnie wyglądające.

Już dziś pomyśl, jak możesz zadbać o swój uśmiech. Jeśli Twoje zęby wymagają korekty, jesteś niezadowolony z ich kształtu lub koloru, pozwól stomatologom z ArtDent pomóc Ci w uzyskaniu koloru, o jakim marzysz. Kontakt do tego gabinetu znajdziesz na stronie internetowej: artdent.krakow.pl.

Opening Hours

Monday

8:00-20:00

Tuesday

8:00-20:00

Wednesday

8:00-20:00

Thursday

8:00-20:00

Friday

8:00-20:00

Saturday

8:00-15:00

Sunday

-

Address

Our Address:

ul. Opolska 37, 31-277 Kraków pawilon handlowy os. Krowodrza

GPS:

50.090852, 19.9265518

Web:

-