La Dentica to centrum stomatologii, które oferuje swoim pacjentom pełen zakres usług z zakresu leczenia zębów i dziąseł, wybielania i implantologii. Stosowane są tutaj tylko najbardziej bezpieczne i nowoczesne metody. Każda wizyta poprzedzona jest konsultacją, która ma na celu poznanie indywidualnych potrzeb pacjenta. Jest to moment, kiedy możemy powiedzieć o swoich problemach z zębami, przedstawić oczekiwania i obawy. Wyspecjalizowana kadra rzeczowo i cierpliwie rozwieje nasze wątpliwości i zaproponuje najlepsze rozwiązanie. Indywidualna metoda leczenia zostanie tak dobrana, aby dać jak najlepsze efekty i zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

Pracownicy

Dużą zaletą Centrum Stomatologii La Dentica jest wykształcona i doświadczona kadra. To ludzie z pasją, którzy wybrali stomatologię, bo jest to coś, co ich szczerze interesuje. Ochoczo biorą oni udział w szkoleniach i konferencjach, aby poszerzać swoją wiedzę. Uczą się nowych metod i stale się rozwijają i doskonalą.

Nowoczesne metody

W gabinetach La Dentica stosowane są najnowocześniejsze sposoby leczenia zębów. Przeprowadzane są one bezboleśnie – z dobrze dobranym znieczuleniem. Komfort pacjenta stawiany jest zawsze na pierwszym miejscu. Dentysta nie musi się źle kojarzyć, jeśli na jego stanowisku pracuje miła i kompetentna, otwarta na potrzeby pacjenta osoba.

Wybielanie

Białe zęby to marzenie wielu osób – można je zrealizować w Centrum Stomatologii La Dentica. Zabieg może być przeprowadzony na dwa sposoby. Metoda dająca najszybszy efekt, nosi nazwę gabinetowej, bo przeprowadzana jest od początku do końca przez lekarza stomatologii. Drugi ze sposobów to metoda nakładkowa, która jest przeprowadzana przez pacjenta w domu według dokładnych zaleceń specjalisty.

Kontakt

Kraków, ul. Grzegórzecka 67C
tel. 502 051 855
email: recepcja@ladentica.eu

Opening Hours

Monday

8.30 – 20.00

Tuesday

8.30 – 20.00

Wednesday

8.30 – 20.00

Thursday

8.30 – 20.00

Friday

8:30 – 17:00

Saturday

-

Sunday

-

Address

Our Address:

ul. Grzegórzecka 67C/U1 31-559 Kraków

GPS:

50.0556347, 19.9605305

Telephone: