EHC Karol Zagajewski to firma, która świadczy szeroki zakres usług wysokościowych. Głównymi osiami działalności EHC jest wynajem zwyżek oraz usługi w ramach pogotowia wysokościowego. W ofercie EHC znaleźć można różne typy zwyżek o zróżnicowanych parametrach wysokościowych (22,27 i 45 metrów), wysięgu bocznego czy obrotu wieży. Oferowane podnośniki posiadają możliwość podpięcia do zasilania 230 V oraz 24 V we wnętrzu swojego kosza, a także opcję doprowadzenia wody i sprężonego powietrza. Wykonanie usługi poprzedzone jest indywidualną (bezpłatną) wyceną, gdy miejsce wykonywania zlecenia znajduje się w obrębie Krakowa. Jednak obszar działania EHC Karol Zagajewski nie ogranicza się wyłącznie do stolicy Małopolski i obejmuje również ościenne województwa.

Pogotowie wysokościowe

Specjaliści z EHC działają także jako pogotowie wysokościowe, pozostając do dyspozycji klientów 24/7. W nagłych przypadkach takich jak np. złamane drzewo czy uszkodzony baner reklamowy po wichurze, są gotowi do natychmiastowej interwencji, niezależnie od dnia tygodnia czy pory dnia. Przykładowe zdjęcia z akcji można znaleźć tutaj: http://www.ehc-krakow.pl/oferta/pogotowie-wysokosciowe-24h/.

Usługi wysokościowe

Poza wynajmem podnośników koszowych, zespół EHC świadczy także kompleksowy pakiet usług wysokościowych. Jakie zadania można powierzyć specjalistom z EHC? Wspomnieć na pewno należy o montażu oraz serwisie reklam outdoorowych i banerów reklamowych, instalacji zabezpieczeń przeciw ptakom, usługach dla przemysłu (np. wykonywaniu ekspertyz technicznych słupów, naprawach oświetlenia elewacyjnego, rozbiórkach kominów ceglanych), pracach związanych z elewacjami budynków (a w szczególności: malowaniu, czyszczeniu i konserwacji elewacji, wykonywaniu dociepleń czy myciu okien i świetlików). Specjaliści z EHC przy wykorzystaniu zwyżek podejmują się również prac z zakresu wycinki i pielęgnacji drzew oraz prac dekarskich na wszystkich typach dachów.

Szczegółowe informacje o EHC Karol Zagajewski można znaleźć tutaj: http://www.ehc-krakow.pl.

Address

Our Address:

ul. L. Korbutowej 28 30-218 Kraków

GPS:

50.06709499999999, 19.883070900000007

Telephone: