Boss Computers – pod tą nazwą kryje się doświadczona firma komputerowa, która dzięki współpracy z krakowską spółką Comarch wdraża jedne z najpopularniejszych oprogramowań dla małych i średnich, a także dużych przedsiębiorstw. Silne zakorzenienie firmy na polskim rynku informatycznym wynika z ciągłego podnoszenia kompetencji pracowników, które potwierdzają liczne certyfikaty i wyróżnienia. Nadrzędną zasadą firmy jest stały rozwój i samodoskonalenie. Dzięki takiemu dążeniu do perfekcji zyskała zaufanie klientów i kolejne zlecenia.

Zakres usług firmy Boss Computers jest dosyć szeroki. Przede wszystkim zajmuje się wdrażaniem systemów komputerowych, które mają za zadanie usprawniać zarządzanie przedsiębiorstwem. Znacząco ułatwiają one pracę działów księgowości i doradztwa podatkowego, ale także inne obszary działalności. Zróżnicowana oferta pozwala dotrzeć do różnych klientów i wesprzeć najrozmaitsze branże w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorstw. W Boss Computers znajdzie się software dla branży medycznej, budowlanej, odzieżowej, rolniczej i wielu, wielu innych. Jednym z czołowych produktów, którego dystrybucją trudni się firma, jest oprogramowanie Comarch ERP Optima – dla branży wodno-kanalizacyjnej i komunalnej. Jesteś jej przedstawicielem? Skorzystaj z kompleksowego narzędzia, które usprawni pracę Twojego przedsiębiorstwa.

Jak widać, oferta bogata i różnorodna. Co więcej, nie jest tak, że dla jednej branży dedykowane jest jedno oprogramowanie. Specjaliści dostosowują narzędzie do konkretnej firmy, w której ma zostać wdrożone, uwzględniając potrzeby, wymagania i możliwości jej właściciela. Oprócz tego, Boss Computers zajmuje się pracami serwisowymi oraz dostawą sprzętu. W ofercie firmy znajdują się urządzenia przydatne w firmach, takie jak: drukarki etykiet, kasy fiskalne i mobilne, terminale płatnicze, czytniki kodów kreskowych.

Potrzebujesz oprogramowania skrojonego na miarę Twoich potrzeb? Jesteś zainteresowany kupnem któregoś z wyżej wymienionych urządzeń? Zajrzyj na stronę firmy Boss Computers i zapoznaj się z ofertą.

Address

Our Address:

Ul. Wrocławska 37A/01 30-011 Kraków

GPS:

50.077659815764, 19.926351985411