Coraz więcej dzieci ma problemy z wymową. Z obecnych statystyk wynika, że prawie połowa trzylatków posiada ograniczenia logopedyczne. Ważnym zadaniem rodzica oraz placówek wychowawczych jest niedopuszczenie do postępowania zaburzeń, a wręcz zapobieganie dalszemu pogłębianiu się nieprawidłowości. W przypadku różnego rodzaju wad wymowy należy zgłosić się z podopiecznym do logopedy.

Usługami takimi zajmuje się Gabinet Neurologopedyczny Gżegżółka, który znajduje się w Krakowie przy ul. Dunajewskiego 5 oraz Królewskiej 25. Gabinet ten posiada pełną ofertę związaną z usługami logopedycznymi. Fachowcy pracujący w Gżegżółce specjalizują się w diagnozie, profilaktyce oraz terapii wad wymowy.

Krakowski Gabinet Neurologopedyczny Gżegżółka stosuje wiele rodzajów terapii. W ofercie można znaleźć usługi takie jak: terapia zaburzeń mowy i komunikacji dzieci i dorosłych, nauka czytania metodą symultaniczno – sekwencyjną, wczesna interwencja logopedyczna, korygowanie wymowy obcokrajowców, logopedia estetyczna młodzieży i dorosłych i inne.

Główną metodą stosowaną przez logopedów owego gabinetu jest stymulacja rozwoju intelektualnego. Zajęcia dla dzieci prowadzone są z opiekunami, którzy czynnie biorą udział w terapii. Dzięki zaangażowaniu opiekunów terapia prowadzona jest na terenie gabinetu, a także w warunkach domowych, jako uzupełnienie podstawowego działania logopedycznego.

Doświadczeni i zaangażowani specjaliści dostosowują tok zajęć indywidualnie do potrzeb klienta. Terapeuci to bardzo dobrze wyszkolona kadra, która posługuje się najodpowiedniejszymi i najnowszymi metodami terapii. Każdy logopeda posiada zdolności komunikacyjne z dziećmi i dorosłymi, jest cierpliwy, serdeczny, wyspecjalizowany w swoim zakresie.

Aby zapisać siebie lub dziecko na zajęcia, można skontaktować się z gabinetem pod numerem telefonu +48 790 654 000, zarejestrować się drogą elektroniczną poprzez zamieszczony na stronie firmy formularz zgłoszeniowy lub wysłać wiadomość na adres mailowy info@gzegzolka.pl.

Address

Our Address:

Gżegżółka Kraków, Królewska 25, 30-040

GPS:

50.07180409999999, 19.92202580000003

Telephone: