Zmagasz się z nadwagą? A może Twój problem przerodził się już w otyłość – jedną z chorób XXI wieku? Pomoc w tym zakresie uzyskasz w poradni dietetyki i medycyny naturalnej Powrót do Natury – w Krakowie, przy ul. Gertrudy 8. To wyjątkowe miejsce, nastawione indywidualnie do każdego pacjenta, w którym za cel nadrzędny obrano sobie pomoc każdej osobie, która tego potrzebuje i wyraziła chęć skorzystania z dostępnych metod terapii.

Metabolic balance w gabinecie Powrót do Natury

Jedną z podstawowych metod leczenia nadwagi i otyłości w poradni dietetycznej Powrót do Natury jest udział w programie metabolic balance. Polega on na dostosowaniu sposobu żywienia do indywidualnych uwarunkowań każdego pacjenta. W opracowywaniu jadłospisu bierze się pod uwagę między innymi wyniki drobiazgowych badań krwi oraz takich parametrów organizmu jak masa ciała, analiza składu ciała, ewentualnie przyjmowane lekarstwa oraz wszelkie ubytki na zdrowiu. Dopiero po uwzględnieniu tak dużej liczby czynników możliwe jest dostosowanie planu żywienia w sposób, który przyniesie najlepsze korzyści dla zdrowia.

Badanie biorezonansem w Krakowie

Kolejnym elementem oferty gabinetu jest diagnostyka z wykorzystaniem biorezonansu, co wpisuje się w założenia medycyny naturalnej, której hołduje się w poradni Powrót do Natury. Dzięki tej technice możliwe jest wykrycie zmian w organizmie jeszcze zanim przekształcą się w stany chorobowe. To przełom w diagnostyce, który pozwala odpowiednio wcześnie rozpoznać chorobę, a przez to o wiele skuteczniej z nią walczyć.

Wszystkich chętnych na skorzystanie z oferty poradni Powrót do Natury zachęcamy do kontaktu:

tel – 504 146 700

email – info@powrotdonatury.pl

Address

Our Address:

Ul. Gertrudy 8/6 I p. 31-047 Kraków

GPS:

50.057661, 19.940789600000016

Telephone: