W Krakowie działa wiele gabinetów stomatologicznych. Nie każdy jednak może pochwalić się tak szeroką ofertą, jaka czeka na pacjentów gabinetu Gamadent. Gamadent można znaleźć przy Kinie Kijów, na ulicy Alei Krasińskiego 30. Znajduje się zatem w samym centrum Krakowa, co niewątpliwie ułatwia życie licznym klientom tej placówki. Dodatkowym plusem jest bliskość parkingu, który stanowi kolejne ułatwienie dla każdego, kto porusza się po mieście samochodem.

Gamadent to gabinet stomatologiczny, które powstał z myślą o tym, aby zapewnić wszystkim dostęp do usług stomatologicznych na najwyższym z możliwych poziomie. Jakość jest bardzo ważna w dziedzinie tak precyzyjnej, jak stomatologia. Stomatologia wymaga dokładności, solidnej ręki oraz umiejętności przezwyciężenia wszelkich niepewności i skupieniu się na swoim pacjencie. Pacjent ten często może cierpieć z powodu bardzo poważnego bólu, dlatego też praca w stomatologii z całą pewnością nie należy do najłatwiejszych. Jednakże dentyści, którzy pracują w Gamadent doskonale zdają sobie z tego sprawę. Co więcej, posiadają wieloletnie doświadczenie, które nauczyło ich tego, jak podchodzić do każdego z pacjentów i jak zadbać o to, aby każdy pacjent dostał najlepszą opiekę dentystyczną, jaka jest możliwa. Oprócz szerokiego spektrum oferty zabiegów wykonywanych przez dentystę, w gabinecie Gamadent pracują także ortodonci. Przyjmują oni pacjentów w każdym wieku, którzy zmagają się z różnego rodzaju wadami zgryzu.

W sposób w pełni profesjonalny i z zastosowaniem najnowszych z możliwych technik pomogą oni w korekcie tych wad i zapewnią każdemu pacjentowi najlepszy z możliwych uśmiechów. Jak zatem widać, Gamadent to klinika, która przede wszystkim stawia na dobro swoich pacjentów. Dokładanie starań, aby nieustannie powiększać swoją wiedzę i poszerzać swoje kwalifikacje sprawia, że nowa fala klientów zawsze jest gotowa umówić się na wizytę. Dlatego też nie warto zwlekać – jeżeli ktokolwiek potrzebuje pomocy stomatologa, Gamadent to z całą pewnością najlepsza opcja z możliwych.

Opening Hours

Monday

8.00 do 20.00

Tuesday

8.00 do 20.00

Wednesday

8.00 do 20.00

Thursday

8.00 do 20.00

Friday

8.00 do 20.00

Saturday

8.00 do 14.00

Sunday

-

Address

Our Address:

AL. KRASIŃSKIEGO 30 30-101 KRAKÓW

GPS:

50.056829, 19.926414099999988