Drukarnia internetowa Good Printing, to miejsce w sieci, gdzie można zaopatrzyć się w materiały reklamowe i biurowe opatrzone logo swojej firmy. Wystarczy wejść na stronę, skontaktować się obsługą klienta i wybrać jedną z wielu dostępnych opcji. Drukarnia oferuje plakaty, rollupy, teczki ofertowe, naklejki reklamowe, papier firmowy, koperty, karteczki samoprzylepne i notesy. Każda firma może znaleźć opcję, która będzie najbardziej jej odpowiadać i rzeczywiście będzie miała okazję być wykorzystana.

Oferta firmy

W drukarni Good Printing można zamówić materiały przydatne na szkoleniach czy eventach firmowych. Rollupy rozstawione niedaleko głównego miejsca całego spotkania przypomną jego temat, a plakaty na drzwiach dostarczą dodatkowych informacji przybyłym – na przykład można tam umieścić numer sali czy auli. Notesy z logo można z powodzeniem rozdać uczestnikom, albo dodać je do ewentualnych nagród w konkursie organizowanym przez sponsora.

Wygodne składanie zamówienia

Zamawianie materiałów reklamowych dla swojej firmy w Good Printing jest bardzo proste. Nie trzeba mieć nawet gotowego pomysłu. Graficy współpracujący z firmą stworzą projekt zgodny z oczekiwaniami klienta. Może on obejmować tylko jeden z typów materiałów – na przykład plakaty. Jeśli jest taka potrzeba, można również zamówić zestaw składający się z wizytówek, notesów i teczek produktowych – wszystko zależy od oczekiwań klienta.

Szybka realizacja

Szybka realizacja zamówień (3-5 dni), bezpieczne płatności internetowe sprawiają, że Good Printing to firma, na której można polegać. Nie trzeba nigdzie jeździć, czekać w kolejce, urywać się wcześniej z pracy po odbiór gotowych ulotek czy plakatów. Drukarnia internetowa działa na terenie całej Polski, więc odległość nie jest przeszkodą przy realizacji zamówienia. Kurier dostarczy je pod same drzwi. To rozwiązanie dobre dla zapracowanych i takich, którzy lubią wygodne rozwiązania.

Address

Our Address:

Ujastek 5B 31-752 Kraków

GPS:

50.082719, 20.0665305

Telephone: