Gdzie serwisować sprzęt Apple?

Apple to marka sprzętu, który jest wygodny i niezawodny, do tego charakteryzuje się unikatowym designem, a także bardzo wysoką żywotnością. Produkty takie jak iPad, MacBook czy iPhone to nawet coś więcej, niż sprzęt – jest to swego rodzaju filozofia życia, w którym ważne to, co wysokiej jakości. Sprzęt marki Apple można z powodzeniem sprzedać na rynku za dużą sumę i to nawet kilka lat po debiucie danego modelu. Dlatego właśnie w naszym serwisie GoRepair zdecydowaliśmy się stworzyć możliwość dla tych, którzy chcą dokonać naprawy swojego iPhone czy MacBooka w trybie pogwarancyjnym.

Jakie problemy występują najczęściej?

Marka Apple znana jest z wysokiej jakości, dlatego najczęstsze przyczyny wadliwości ich sprzętu to zalanie czy upadek na ziemię. Czasami również zdarzają się problemy z ładowaniem, działaniem głośnika lub kamery. Wszystkie z tych usterek są nam więcej niż dobrze znane – dlatego decydując się na nasze usługi masz pewność, że korzystasz z wiedzy i doświadczenia profesjonalistów. Do tego działamy bardzo szybko – drobne problemy naprawiamy praktycznie od razu. Na te bardziej złożone wyznaczamy określony termin, do którego sprzęt zostanie zreperowany. Mamy pewność względem tego, co robimy, dlatego u nas naprawa pogwarancyjna sama posiada roczną gwarancję – możesz liczyć na to, że zajmiemy się ponownie danym problemem, gdy ten wystąpi jeszcze raz w ciągu roku od naprawy.

Dlaczego właśnie GoRepair?

Serwis GoRepair to rozwiązanie uniwersalne – zajmujemy się naprawą telefonów, laptopów i tabletów od wszystkich marek. Wśród nich pojawia się sprzęt również od marki Apple. Staramy się zapewniać jak najszybszy czas usunięcia usterki. Dlatego właśnie unowocześniamy nasz sprzęt, a także poszerzamy wiedzę pracowników. Osoby, które zdecydują się zostać naszymi klientami, mogą skorzystać z wygodnego sposobu zgłaszania usterki – poprzez wybór odpowiednich kategorii, a następnie dokładniejsze przedstawienie problemu. Teraz już tylko pozostaje skorzystanie z usług sprawdzonego kuriera, który najpierw dostarczy sprzęt nam, a po naprawie bezpiecznie odda go prosto w ręce klienta.

Opening Hours

Monday

9.00 - 17.00

Tuesday

9.00 - 17.00

Wednesday

9.00 - 17.00

Thursday

9.00 - 17.00

Friday

9.00 - 17.00

Saturday

Nieczynne

Sunday

Nieczynne

Address

Our Address:

Nad Serafą 56A, Kraków

GPS:

50.00238674113672, 20.02522781558696

Telephone: