GRC Beton to firma zajmująca się jedną z najnowocześniejszych technologii budowlanych. Wykorzystuje ona beton zbrojony włóknem szklanym GRC (GFRC). Biuro GRC Beton znajduje się w Krakowie przy ul. Pomorskiej, ale swoje prace realizuje na terenie całej Polski, a także za granicą. Pomysł oraz twórcze i innowacyjne podejście sprawiło, że GRC Beton stał się liderem wśród firm zajmujących się tą technologią.

Co to jest GRC?

Rozwinięciem skrótu GRC jest Glassfibre Reinforced Concrete, czyli beton zbrojony włóknem szklanym. Kompozyt ten jest bardzo trwały i wytrzymały. Ważne jest to, że w fazie produkcyjnej betonu dodawane są alkaloodporne włókna szklane. To dzięki nim materiał jest bardzo odporny. Beton architektoniczny GRC ma znacznie wyższy moduł sprężystości, dlatego jest wytrzymały, trwały, plastyczny i łatwiej formować go w bryły. Materiał ten jest najczęściej wykorzystywany w budownictwie do produkcji płyt, okładzin elewacyjnych, płyt podłogowych, blatów kuchennych, łazienkowych i parapetów. Klienci dostrzegają jego zalety i są usatysfakcjonowani z efektów końcowych prac z wykorzystaniem betonu zbrojonego włóknem szklanym. GRC znajdzie zastosowanie w architekturze, infrastrukturze, akustyce i wnętrzach, zabytkach i detalach architektonicznych, w architekturze krajobrazu i rzeźbie, wyposażeniu wnętrz, płytach brukowych i chodnikowych. Ponadto GRC używany jest do elewacji, płyt, fasad, okładzin ogniochronnych oraz kolorowego betonu architektonicznego.

Portale architektoniczne

Beton GRC jest bardzo plastyczny i pozwala na tworzenie z niego ciekawych efektów architektonicznych. Jest popularny wśród kreatywnych projektantów. Szczególnie jest on wykorzystywany w tworzeniu portali architektonicznych. Wykonanie portali wymaga wielkiej precyzji i dokładności oraz wykorzystania dobrej jakości elastycznego materiału i to właśnie beton GRC sprawdzi się w tej roli najlepiej. GRC Beton oferuje ten materiał w różnych kolorach i odcieniach.

Aby dowiedzieć się więcej o GRC Beton, wejdź na stronę www.grcbeton.pl i zapoznaj się, ze szczegółami oferty.

Address

Our Address:

30-039 Kraków, ul. Pomorska 8/4

GPS:

50.0710861, 19.924996999999962

Telephone: