Kancelaria Proniewski&Przybyłka już od ośmiu lat działa na małopolskim i śląskim rynku prawniczym. Ma na swoim koncie ponad 1920 spraw sądowych, które zakończyły się sukcesem. Z jej usług skorzystało do tej pory ponad 430 klientów. Te imponujące liczby przemawiają za skorzystaniem ze wsparcia adwokatów, którzy stworzyli to miejsce i od kilku lat z sukcesem budują jego renomę.

Prawo spółek – założenie, przekształcenie

Jedną z popularnych usług świadczonych w kancelarii jest pomoc w założeniu spółki. Niezależnie od tego, czy w grę wchodzi spółka jawna, komandytowa, z ograniczoną odpowiedzialnością, akcyjna czy partnerska, przedsiębiorcy zdecydowani na ten krok mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w zakresie rejestracji spółki oraz stałej obsługi prawnej nowo założonego podmiotu prawnego. Adwokaci pomogą opracować wszelkie rodzaje potrzebnych umów, regulaminów i statutów. Mają już doświadczenie wsparcia przy zakładaniu ponad 80 spółek prawa handlowego, wiedzą więc, na jakie niuanse należy zwrócić uwagę i nie dają się zaskoczyć nawet najbardziej skomplikowanym procedurom. Pełen profesjonalizm i życzliwość to cechy, których klienci oczekują od swoich adwokatów. Panowie Piotr Proniewski i Leszek Przybyłka oraz inni zatrudnieni w kancelarii pracownicy są wyposażeni w te cechy, co czyni ich chętnie wybieraną kancelarią w Krakowie oraz Tychach.

Również w sytuacjach przekształcenia spółek można liczyć na wiedzę i doświadczenie adwokatów z kancelarii Proniewski&Przybyłka. Każdy, komu zależy na sprawnym i skutecznym przekształceniu spółki albo też jej fuzji czy podziale, powinien skierować się do tych specjalistów. Podpowiedzą, jakie są najkorzystniejsze rozwiązania w takich przypadkach, doradzą, czym się kierować przy wyborze rodzaju spółki oraz pomyślnie przeprowadzą przez całą procedurę. Na stronie internetowej można znaleźć również garść przydatnych informacji w tym zakresie. Adwokaci prowadzą też bloga, na którym publikują najświeższe nowinki z dziedziny prawa. Warto śledzić stronę internetową i skontaktować się z kancelarią w razie potrzeby.

Address

Our Address:

ul. Konopnickiej 5/4 30-302 Kraków

GPS:

50.0527655, 19.928995699999973