Język angielski jest obecnie jednym z najczęściej używanych języków na całym świecie. W każdej szkole jest nauczany już od czasów podstawówki, a niekiedy nawet i wcześniej, bo w przedszkolu. Jednakże prawdziwa znajomość języka angielskiego zaczyna się dopiero, kiedy zaczynamy zwracać uwagę na to, aby trzymać się wytyczonego planu nauki i aktywnie wdrażamy język do naszego życia. Jednym ze sposobów na to jest dołączenie do kursów, jakie może mieć w swojej ofercie dana szkoła językowa.

Wśród wielu szkół językowych tą, która wyróżnia się na tle swojej konkurencji, jest K&K School of English. Szkoła ta działa w Krakowie i powstała prawie trzy dekady temu! Jest to o tyle imponujące, bo zazwyczaj tego typu szkoły nie są w stanie przetrwać na rynku dłużej niż parę lat. Jest to świadectwo tego, jak sprawnie i skutecznie działa ta konkretna szkoła. Od wielu lat kształci ona osoby w różnym wieku, począwszy od młodzieży, a skończywszy na seniorach. Prowadzone zajęcia są oferowane na różnym stopniu zaawansowania, od A1 rozpoczynając, a kończąc na poziomie najwyższym, czyli C2. Wszystkie kursy prowadzą doświadczeni nauczyciele, którzy posiadają nie tylko obszerną wiedzę na temat języka angielskiego, ale także talent do przekazywania posiadanych informacji innym osobom. Dzięki temu żadna lekcja kursu nie wiąże się z niepotrzebną utratą czasu i pieniędzy.

Kursy języka angielskiego, jakie oferuje szkoła językowa K&K, charakteryzują się tym, że mają wyjątkowo przystępne ceny. Jest to kolejny atut, który wyróżnia tę szkołę spośród innych szkół językowych. Oprócz tego K&K School of English oferuje dogłębne przygotowanie do zdawania certyfikatów z Uniwersytetu Cambridge. Wiele z tych certyfikatów zaliczanych jest do certyfikatów uznawanych na całym świecie podczas bycia przyjmowanym do pracy lub do szkół wyższych. Jest to zatem doskonały sposób na to, aby potwierdzić swoją znajomość języka angielskiego. Po kursie w K&K School of English żaden z tych certyfikatów nie będzie niemożliwy do zdania!

Opening Hours

Monday

13.00-20.00

Tuesday

13.00-20.00

Wednesday

13.00-20.00

Thursday

13.00-20.00

Friday

13.00-20.00

Saturday

9.00-12.00

Sunday

-

Address

Our Address:

al. Jana Pawła II 178 31-982 Kraków

GPS:

50.073512, 20.014226000000008