Luqam to działająca od kilkunastu lat firma konsultingowa, której działalność prowadzona jest w trzech głównych obszarach. Pierwszy to szkolenia, drugi projekty, a trzeci to studia podyplomowe.

Firma zajmuje się optymalizacją wewnętrznych procesów organizacji, projektowaniem ergonomicznych layoutów dla nowo powstałych i rozbudowywanych fabryk. Ponadto pomaga danej organizacji w redukcji kosztów, przygotowuje do pełnienia funkcji trenerów wewnętrznych, a także współpracuje przy tworzeniu i wdrażaniu dedykowanych systemów produkcyjnych. Szkolenia prowadzone przez specjalistów firmy Luqam wyróżniają się konkretnymi tematami odnoszącymi się do rzeczywistego zapotrzebowania organizacji oraz nowoczesną formułą. Luqam organizuje szkolenia o zróżnicowanym charakterze. Wśród nich można wyróżnić szkolenia menedżerskie i komunikacyjne oraz dotyczące lean managementu, six sigmy i projektów, systemów zarządzania, a także narzędzi i technik. Projekty to propozycja dla firm i przedsiębiorstw, które chcą poprawić wewnętrzny sposób zarządzania. Jeśli chcą Państwo rozwijać system 5s bądź skutecznie wdrożyć system AUR, poprawić jakość dostawy bądź przeprowadzić inne usprawnienie sposobów zarządzania, z powodzeniem pomogą Państwu w tym specjaliści Luqam. Dodatkowo pomogą w dobraniu odpowiedniego projektu, który będzie odpowiadał potrzebom danej organizacji. Na każdym etapie prowadzenia szkoleń czy wdrażania określonego projektu specjaliści Luqam w pełni angażują się w proces implementacji zmian. Dzięki temu klient wie, że dany plan optymalizacyjny bądź prowadzone kursy są odpowiednio dopasowane. Z kolei studia podyplomowe proponowane przez Luqam to możliwość zdobycia wykształcenia, które znajduje odzwierciedlenie na rynku pracy. Zajęcia oprócz tego, że mają praktyczny charakter, prowadzone są też przez wykładowców, którzy znają problematykę związaną z zarządzaniem z doświadczenia i pracy z różnego rodzaju klientami. Studia przewidują też wizyty w zakładach pracy, które współpracują z Luqam. Absolwenci natomiast otrzymują certyfikaty.

Dzięki wieloletniej działalności i wartościom, jakie przyświecają działalności firmy Luqam, zdobyła ona zaufanie wielu klientów, a udana współpraca z nimi zaowocowała w wiele rekomendacji usług oferowanych przez Luqam. Klienci podejmujący długotrwałą współpracę z Luqam mają możliwość korzystania z pakietu rabatów na usługi tej firmy. Firma ta stawia na umiejętność słuchania, partnerstwo, ciągłe doskonalenie, wizjonerstwo oraz na stawianie na pracę zespołową i opieranie się na danych.

Address

Our Address:

LUQAM Sp. z o.o. Sp.k. ul. Kamieńskiego 47 30-644 Kraków

GPS:

50.027209, 19.963698000000022