Firma M2.jelec proponuje szeroki zakres usług remontowych. Nawiązuje ona chętnie współpracę z różnymi podmiotami – instytucjami publicznymi, właścicielami sklepów firmami różnej wielkości i właścicielami mieszkań prywatnych. Szeroki zakres działalności firmy wpisuje się również w oczekiwania osób zamierzających wykończyć apartament czy loft pod wynajem.

Oferta firmy

Firmie powierzyć można zadania takie jak: budowa ścianek działowych, montaż sufitów podwieszanych, układanie podłóg (np. drewno, gres, płytki), instalacja elementów elektrycznych (włączniki, gniazdka, dzwonki, lampy), podłączanie sprzętów RTV i AGD, zdobienie ścian, malowanie, tapetowanie itp.

Pracownicy

Pracownicy M2.jelec to osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży remontowej. Umiejętności i wiedzę zyskali w czasie znacznej liczby prac, dość zróżnicowanych, jeśli weźmiemy pod uwagę wielkość inwestycji i zakres realizowanych działań. Pracownicy swoje zadania realizują zawsze sumiennie i solidnie. Bezpieczeństwo fachowców w czasie remontu, a później osób eksploatujących wnętrza jest dla M2jelec najważniejsze.

Fachowcy M2.jelec, planując swoją pracę w czasie, troszczą się, by powierzone im działania kończone były punktualnie. Pokazują tym właściwe podejście do zleceniodawcy i szacunek do jego osoby. Wszystkie ważne punkty realizacji ustalane są na początku i obejmują one kwestie związane z obszarem prac i kosztorysem – wszystko jest podczas rozmowy dokładnie omawiane. Brak jest dzięki temu niedomówień, a to wpływa pozytywnie na przebieg współpracy.

Kontakt

Z przedstawicielami firmy M2.jelec można skontaktować się osobiście – w jej siedzibie na ulicy Smolki w Krakowie, ale też przez telefon i mailowo (adresy i numery podane są na stronie internetowej). Tym, którzy chcą się upewnić co do jakości wykonania, proponujemy zajrzeć do zakładki zatytułowanej “realizacje” – można znaleźć w niej zdjęcia obrazujące poziom jakości realizowanych usług.

Address

Our Address:

Smolki 8/2 30-513 Kraków

GPS:

50.041176, 19.9427113

Telephone:
Web: