Midero – na tę nazwę składa się kilka firm, połączonych ze sobą wspólną misją i współpracujących na rzecz zadowolenia klienta. Z usług Midero mogą skorzystać wszyscy ci, którzy zainteresowani są wdrożeniem w swojej firmie marketingu wielokanałowego. Rozwiązanie to jest o tyle dobre, że nie zamyka się w jednej metodzie dotarcia do klienta, ale – jak sama nazwa wskazuje – wykorzystuje różne ścieżki pozyskania potencjalnych odbiorców produktów i usług oraz rozszerzenie wizerunki danej marki i zwiększenia jej świadomości na konkurencyjnym rynku.

Usługi Midero łączą w sobie pomoc techniczną i fachowe doradztwo. Oto, co może zaproponować ten klaster biznesowy:

  • SEO – optymalizacja i pozycjonowanie strony internetowej. Wyróżnij się w wyszukiwarce internetowej, zaprezentuj swą usługę w sposób czytelny i łatwo znajdywalny w internecie. Wyświetl ofertę swojego przedsiębiorstwa wyżej w wynikach wyszukiwania niż Twoja konkurencja. Spraw, aby to do Ciebie trafili poszukujący danego produktu lub usługi. Wygraj na etapie internetowego researchu.
  • analityka webowa – dowiedz się, co możesz poprawić na swojej stronie internetowej, aby zwiększyć szanse na to, że będzie częściej odwiedzana. Poznaj zachowania konsumenckie, aby dostosować swoje usługi do ich potrzeb. Bądź tam, gdzie oczekują Cię potencjalni klienci. Wyprzedź ich o krok.
  • strony www – stwórz witrynę, która będzie przyjazna dla użytkownika. Połącz funkcjonalność z estetyką. Zapoznaj się z zasadami using experience i spraw, aby internauci chcieli zostać na Twojej stronie dłużej. Skorzystaj z wiedzy specjalistów od stron www, którzy uwzględnią zarówno wymagania rynku, jak i Twoje osobiste preferencje.
  • kampania pcc – reklamuj się w Google, żeby szybko powiadomić swoich klientów, że masz dla nich właśnie to, czego szukają. Wygraj konkurencję na rynku lokalnym. Dowiedz się, dlaczego tak ważna jest reklama w internecie i dlaczego Google Ads to jedna z najlepszych przestrzeni do promocji swoich produktów i usług.
  • media społecznościowe – bądź tam, gdzie wszyscy, czyli w social mediach. Buduj tam wizerunek swojej marki, wchodź w dialog ze swoimi klientami i sympatykami. Stań się ekspertem w swojej branży i niech wszyscy się o tym dowiedzą.
  • systemy ERP i CRM – daj sobie pomóc w zarządzaniu swoim przedsiębiorstwem. Skorzystaj z systemu do komunikacji z klientem, przetestuj też narzędzie usprawniające prace zespołu.

Brzmi atrakcyjnie? Wejdź na stronę internetową i dowiedz się więcej albo skontaktuj się z przedstawicielem grupy Midero, umów się na spotkanie i opowiedz mu o swoich potrzebach. Dane kontaktowe znajdziesz na midero.pl.

Address

Our Address:

UL. ŚLUSARSKA 9 30-710 KRAKÓW

GPS:

50.0484729, 19.9611117