ProjektMieszkanie.pl to serwis internetowy, za pośrednictwem którego można zamówić gotowy projekt w odpowiedni sposób zaaranżowanego mieszkania lub domu. Pracownia Architektoniczna freshR oferuje tanie projekty wnętrz mieszkalnych dla klientów z Krakowa i okolic.

Dzięki serwisowi internetowemu ProjektMieszkanie.pl można się zorientować, jak wygląda proces zamawiania projektu w Pracowni Architektonicznej, jaki jest cennik usług tej pracowni i przyjrzeć się zrealizowanym przez nią projektom wnętrz mieszkalnych. Pracownia oferuje bardzo precyzyjnie przygotowane projekty aranżacji wnętrz, z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów. Projekty mają formę przestrzenną, przez co klient łatwo może sobie wyobrazić, jak będą wyglądały wnętrza jego mieszkania po remoncie. Z gotowym projektem klient może sam zacząć remont albo zlecić go firmie remontowej.

Aby skorzystać z usług Pracowni Architektonicznej i zamówić projekt przestrzenny, wystarczy skorzystać z danych teleadresowych firmy:

FreshR – Pracownia Projektowa
ul. Zachodnia 5/8A
30-350 Kraków
+48 511 560 260
kontakt@projektmieszkanie.pl.

Domeną Pracowni Architektonicznej FresfR jest projektowanie wnętrz mieszkań i domów. W ofercie można znaleźć także projektowanie małych, kompaktowych i bardzo trudnych przestrzeni, jak i projektowanie online. Sam projekt można zamówić bezpośrednio w firmie po przedstawieniu rzutu mieszkania lub podaniu jego szczegółowych wymiarów lub zamówić go przez internet, co pozwoli ograniczyć czas i pieniądze.

Address

Our Address:

ul. Zachodnia 5/8A 30-350 Kraków

GPS:

50.0230202, 19.908900000000017

Telephone: