Firma RODLEW QMD prowadzi sklep internetowy pod adresem akcesorianagrobkowe.pl. Można w nim nabyć rozmaite elementy wyposażenia i ozdoby na cmentarne nagrobki. Klienci sklepu to osoby, które budują i wykańczają nagrobki dla swoich bliskich zmarłych, jak również osoby, które planują ich remont, odświeżenie czy udekorowanie.

Oferta sklepu akcesorianagrobkowe.pl

Na stronie można zamówić między innymi tablice nagrobkowe, w których umieścić można imię i nazwisko zmarłego, datę urodzenia i śmierci oraz któryś z często wykorzystywanych cytatów. Tabliczki nadają się do grawerowania na nich napisów, można też wskazać ornament, którym mają być ozdobione. Przydadzą się również litery ze stali nierdzewnej, które nie ulegną uszkodzeniu pod wpływem wilgoci. Projekt tabliczki na nagrobek wraz z literami można zwizualizować przed ostatecznym złożeniem zamówienia.

W ofercie sklepu znajdują się także krzyże nagrobne (stojące i leżące), klasyczne wazony do umieszczania w nich kwiatów oraz eleganckie lampiony, w których wystarczy tylko zmieniać wkład, aby stale paliło się w nich światło. Można zamówić również stylowe aplikacje na nagrobki o czysto ozdobnym charakterze, np. w kształcie róży lub anioła. Za każdym razem, robiąc zakupy w sklepie akcesorianagrobkowe.pl, można wybrać kolor produktu, zdecydować o połysku lub macie oraz wskazać preferowany rozmiar tak, by jak najlepiej prezentował się na nagrobku i współgrał z pozostałymi elementami dekoracji.

RODLEW QMD stawia na jakość produktów, ponieważ wie, że na co dzień wystawione są na różne, w tym szkodliwe warunki atmosferyczne (wiatr, promienie słoneczne, deszcz czy śnieg). Z tego względu wykonuje swoje akcesoria z najwyższej jakości surowców, co sprawia, że są odporne na działanie niekorzystnej aury i przez długi czas zachowują trwałość i estetyczny wygląd.

Kontakt z firmą możliwy za pośrednictwem numeru telefonu

+ 48 32 422 00 10

+ 48 32 433 10 73

+ 48 505 804 802

lub poprzez email: sklep@akcesorianagrobkowe.pl

Address

Our Address:

Przemysłowa 4C, 44-203 Rybnik

GPS:

50.100389, 18.5684019