Znajdująca się pod Krakowem firma Salfeme jest producentem kosmetyków naturalnych. Jej założycielki mogą pochwalić się sporym doświadczeniem w produkcji środków pielęgnacyjnych o naturalnych składach. Bogactwo składników pozyskiwanych z owoców i roślin, a także składniki mineralne, wyróżniają kosmetyki marki Salfeme.

Pełną ofertę Salfeme można znaleźć na stronie internetowej www.salfeme.pl. Tam też znajduje się sklep, w którym można zaopatrzyć się we wszystkie dostępne produkty, a także zdobyć informacje o firmie i tworzonych przez nią kosmetykach. Dla ułatwienia, produkty podzielone są na kategorie: pielęgnacja twarzy i kosmetyki do włosów i ciała.

Czytelne składy

Firma Salfeme ujawnia składy kosmetyków już na swojej stronie internetowej, opisując każdy element INCI. Poniżej każdego z produktów znaleźć można informacje o substancjach czynnych i naturalnych wyciągach użytych podczas produkcji. Niektóre z kosmetyków znajdujących się w sklepie internetowym Salfeme zawierają aż 98% naturalnych substancji. Założycielki marki dbają, by zawsze były to półprodukty od sprawdzonych dostawców i wysokiej jakości. Zakład produkcyjny w którym produkowane są kosmetyki Salfeme spełnia międzynarodowe normy i posiada niezbędne certyfikaty.

Bezpieczeństwo

Marka Salfeme dysponuje własnym laboratorium, gdzie są opracowywane receptury i zakładem produkcyjny, w którym tworzone są kosmetyki. Umożliwia to kontrolowanie procesu powstawania produktów na każdym etapie. Ma to wpływ na wysoką jakość i bezpieczeństwo kosmetyków Salfeme.

Salfeme skupia się na utrzymywaniu kontaktu z klientkami, dlatego wszelkie wątpliwości, uwagi i zapytania można kierować poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej firmy. Można też skorzystać z infolinii czynnej od poniedziałku do piątku, od 8-16 pod numerem: 730 343 707 lub wysłać e-mail na adres: biuro@salfeme.pl

Address

Our Address:

ul. Piłsudskiego 3 32-050 Skawina

GPS:

49.97311, 19.81072

Telephone:
Web: