Niektóre sprzęty medyczne pozwalają ratować życie, nawet jeżeli nie są użyte przez lekarza lub pielęgniarkę. Mowa tutaj oczywiście o defibrylatorach AED, które służą do przeprowadzania reanimacji w nagłych wypadkach. Szukając takiego wyposażenia do szkoły, firmy lub obiektu publicznego, należy zwrócić uwagę na oferty sprawdzonych dostawców sprzętu medycznego. Takim właśnie partnerem biznesowym, któremu można zaufać, jest nasza firma Si-Cura. Oferujemy nie tylko rozwiązania, które zostały opracowane przez nas, lecz zajmujemy się również sprzedażą sprzętu medycznego od innych renomowanych marek. Prowadzimy szkolenia z obsługi urządzeń medycznych, a także oferujemy wdrożenie aktualizacji oprogramowania medycznego w danym miejscu. Do kontaktu z naszą firmą zachęcamy również naukowców – chętnie pomożemy przy wszelakich projektach badawczych.

Sprzęt do reanimacji w naszej ofercie

Prowadzimy sprzedaż urządzeń do przywracania akcji serca, czyli defibrylatorów. W ofercie posiadamy urządzenia przenośne, dostosowane do użycia w nagłych sytuacjach, a także bardziej profesjonalny sprzęt kliniczny. Oferujemy wyposażenie, które pochodzi od cenionych producentów sprzętu medycznego takich jak EMTEL, Progetti czy BTL. Od wysokiej jakości defibrylatora zależy ludzkie życie – dlatego sprzęt, jaki pojawia się w naszej ofercie, jest zawsze starannie dobrany. Po prostu musi on cechować się wysoką jakością, a do tego być produktem w przystępnej cenie.

Jak działa defibrylator AED?

Dzięki wyposażeniu, jakim są przenośne defibrylatory, każdy z nas może stać się ratownikiem. Urządzenie jest łatwe w obsłudze oraz wygodne – osoba dokonująca reanimacji musi jedynie podążać za poleceniami głosowymi wydawanymi przez urządzenie. Poszczególne kroki są również prezentowane w sposób wizualny. Defibrylator AED działa poprzez specjalne elektrody, które należy umieścić w odpowiednim miejscu na ciele ratowanego. Urządzenie rejestruje rytm bicia serca i na tej podstawie decyduje o tym, co powinien zrobić ratownik. Dzięki temu serce dostaje taką dawkę energii, jaka jest mu potrzebna do przywrócenia normalnej pracy.

Opening Hours

Monday

10.00 - 20.00

Tuesday

10.00 - 20.00

Wednesday

10.00 - 20.00

Thursday

10.00 - 20.00

Friday

10.00 - 20.00

Saturday

Zamknięte

Sunday

Zamknięte

Address

Our Address:

ul. Wrocławska 37A/322, 30-011 Kraków

GPS:

50.0776149, 19.92625399999997