Stomatologia „Nad Sudołem” to nowoczesny gabinet dentystyczny, prowadzony przez wykwalifikowanego lekarza-stomatologa z wieloletnim doświadczeniem, Agnieszkę Platę.

Agnieszka Plata ukończyła Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po studiach rozwijała swoje umiejętności w trakcie praktyk zawodowych w kraju i za granicą, uczestniczyła także w licznych konferencjach i kursach stomatologicznych. Pracuje w zawodzie od 2002 r., co pozwoliło jej na nabranie cennego doświadczenia i umiejętności radzenia sobie ze skomplikowanymi przypadkami.

Oferta gabinetu obejmuje zarówno specjalistyczne leczenie kanałowe i usługi protetyczne, jak również stomatologię zachowawczą i zabiegi profilaktyczne. Leczenie zębów poprzedzone jest staranną diagnostyką.

Jedną ze specjalności Stomatologii „Nad Sudołem” jest wybielanie zębów. Wykonanie zabiegu pod okiem doświadczonego dentysty to najlepszy wybór w przypadku przebarwień i nieestetycznego koloru uzębienia. Oferta gabinetu obejmuje wybielanie zębów metodą natychmiastową (po uprzednim przygotowaniu i kwalifikacji do zabiegu), a także wybielanie zębów nieżywych (martwych).

Wszystkie zabiegi przeprowadzane są z należytą starannością i z użyciem wysokiej klasy sprzętu. Zabiegi endodontyczne wykonywane są z pomocą mikroskopu, co pozwala na wysoką precyzję w trakcie leczenia zęba. Oprócz leczenia pierwotnego, pani Agnieszka Plata wykonuje również leczenie powtórne.

Gabinet zlokalizowany jest w dzielnicy Prądnik Biały (ul. Józefa „Grzesiaka Czarnego” 8/U3 – poprzednio ul. Wincentego Danka). Do gabinetu można swobodnie dojechać samochodem oraz komunikacją miejską (w pobliżu znajduje się pętla tramwajowa Krowodrza Górka, a także przystanki autobusowe: Prądnik Biały Zachód oraz Opolska Kładka)

Jeżeli poszukujesz dobrego specjalisty, który zadba o Twoje uzębienie w sposób kompleksowy, a przy tym w rozsądnych cenach, Stomatologia „Nad Sudołem to idealny wybór.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej: http://stomatologia.nadsudolem.pl/.

Opening Hours

Monday

10:00-13:00

Tuesday

12:00-20:00

Wednesday

10:00-13:00

Thursday

12:00-20:00

Friday

12:00-20:00

Saturday

-

Sunday

-

Address

Our Address:

ul. Józefa „Grzesiaka Czarnego” 8/U3 (dawna ul. Wincentego Danka) , Kraków

GPS:

50.0933465, 19.927018599999997

Telephone:
Email:

-