Bycie trenerem biznesu to praca o tyle satysfakcjonująca, co pełna różnorakich wyzwań zawodowych. Najważniejszy jest jednak dobry start. Nawet początkujący trener może odnosić spore sukcesy, jeżeli jego wiedza będzie przydatna, a umiejętności – niejednokrotnie przećwiczone. Powinien on również myśleć o dalszym rozwoju. Zdobywanie coraz nowszych kompetencji jest wpisane w charakter tego zawodu. MATRIK to stowarzyszenie, które poprzez swoją ofertę daje solidne podstawy początkującym trenerom, a także pozwala osobom doświadczonym w tym zawodzie na polepszanie swych umiejętności.

Mierz wysoko

Trener biznesu to zawód, który pozwala pozbyć się ograniczeń. Jako trenerzy z odpowiednią marką osobistą możemy wygłaszać przemowy i organizować wystąpienia w każdym miejscu na Ziemi. Wiemy o tym, że członkowie naszego stowarzyszenia, a także nasi kursanci cechują się niezwykłą ambicją. Dlatego nasze szkolenia bazują na standardach międzynarodowych, co stanowi najlepszy sposób na zdobycie certyfikatu o randze ogólnoświatowej. Nie istnieje lepszy sposób na rozpoczęcie pracy w tym zawodzie lub przeniesienie swych umiejętności na wyższy poziom.

Zajęcia w naszej szkole

Szkoła trenerów zarządzania i biznesu MATRIK to 160 godzin zdobywania przydatnych trenerskich umiejętności. Program został podzielony na sześć modułów, a każdy z nich jest prowadzony przez dwóch specjalistów. Zaczynamy od podstaw, aby później przejść do coraz bardziej skomplikowanych zagadnień. Wiedza teoretyczna jest zawsze bazą do omówienia określonych problemów lub możliwości. Następnie nadchodzi moment ćwiczeń, czyli rozwijania umiejętności praktycznych, które w tym zawodzie mają największe znaczenie. Grupy szkoleniowe składają się z maksymalnie piętnastu osób, dzięki czemu każdy uczestnik może być traktowany w niemal indywidualny sposób. Możesz liczyć na ocenę ze strony specjalistów, co będzie stanowiło Twój drogowskaz do dalszego rozwoju. Osoby, które ukończą nasz kurs, zachęcamy do zapisania się do Stowarzyszenia MATRIK, które stanowi wspaniały sposób na zdobywanie kontaktów zawodowych.

 

trener-biznesu-matrik

 

 

Opening Hours

Monday

9.00 - 15.00

Tuesday

9.00 - 15.00

Wednesday

9.00 - 15.00

Thursday

9.00 - 15.00

Friday

9.00 - 15.00

Saturday

Nieczynne

Sunday

Nieczynne

Address

Our Address:

ul. Wrocławska 11/3, 30-006 Kraków

GPS:

50.07563636357838, 19.930486830243012