Krakowska szkoła Mak (Al. Pokoju 5a) proponuje swoim kursantom zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego. Kursy przygotowane przez szkołę przeznaczone są dla wszystkich grup wiekowych. Posiadają one też zróżnicowany poziom zaawansowania. Odpowiednią grupę dla siebie znajdą tu zarówno osoby dopiero zaczynające przygodę z nauką języków obcych, jak i osoby chcące przygotować się do zdobycia certyfikatu bądź chcące podszkolić swoje umiejętności. W przypadku języka angielskiego dostępne są także kursy biznesowe, gramatyczne i konwersacyjne. Dzięki nim zdobędziesz konkretne kompetencje językowe. Ponadto organizowane są też kursy wakacyjne dla osób chcących połączyć przyjemne z pożytecznym podczas letniego okresu. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorów, również native speakerów. Są to osoby z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem, które z pasją podchodzą do nauki języków i przekazywania jej kursantom. Dodatkowo, kursy prowadzone są metodą Direct Method for English, która powoduje, że kursanci szybciej oswajają się z językiem. Dzięki temu i atmosferze panującej na zajęciach nauka przychodzi szybciej i staje się przyjemnością.

Zdobycie nowych kompetencji językowych to sposób na samorozwój, poznanie nowych kultur czy zdobycie nowego zainteresowania. Obojętnie, jaką motywację posiadasz, nauka języków obcych z pewnością zaprocentuje. Zwłaszcza, jeśli wiedza i umiejętności będą zdobywane w miejscu takim, jak szkoła Mak.

W ofercie szkoły Mak coś dla siebie znajdą też firmy, które stawiają na rozwój pracowników. Kursy dla firm obejmują język hiszpański, niemiecki i angielski. Współcześnie większość firm musi współpracować z zagranicznymi klientami, dlatego tego typu kursy mogą okazać się wartościowe.

Realizując kursy w Mak Kraków masz pewność, że twoja wiedza językowa nie będzie stała w miejscu. Odwiedź siedzibę szkoły znajdującą się przy Alei Pokoju lub zajrzyj na stronę www.mak.krakow.pl, wybierz opcję dla siebie, stań się jednym z kursantów i ciesz się nauką języków.

Address

Our Address:

Aleja Pokoju 5a/6 31-548 Kraków

GPS:

50.05907389999999, 19.96384390000003