Versa Group zajmuje się kreatywnym projektowaniem materiałów markowych dla swoich zleceniodawców. Jej zakres działań skupia się w zakresie kilku obszarów: tworzenia wielu niezwykłych projektów, współpracy na polu nanoszenia zdobień metodą fleksograficzną i druku. To od zleceniodawcy uzależnione jest, który wariant reklamy zatwierdzi. Koncepcja szaty graficzne zwykle jest dostosowana do  oczekiwań firmy, ale i od wymagań produktów. Nie na każdym materiale jest realne stworzenie grafiki daną techniką. Ekipa Versa Group pomaga zrealizować projekt graficzny – tak aby prace reklamowe przynosiły wymierne rezultaty i były przyjazne pod względem kosztów.

Versa Group cały projekt rozpoczyna od konsultacji z klientem – chce znać jego potrzeby. Kluczowe jest, by agencja marketingowa wiedziała jak najwięcej o  przedsiębiorstwa – wówczas bez problemu da radę dobrać  i sprawnie wykonać plan. Dla Versa Group ważne jest analizowanie aktualnych trendów, poszukiwanie unikalnych pomysłów i najlepszych metod. Rzecz musi namawiać do zakupu swoim atrakcyjnym designem. To stanowi podstawowy cel agencji Versa Group. Koncepcje są personalizowane do możliwości pieniężnych osoby zlecającej, dlatego cena nie będzie dla niego szokiem.

Versa Group projektuje także etykiety na opakowania za pomocą tradycyjnego druku. Możliwe jest wykonanie ich na kartce z klejem – wówczas są wprost gotowe do użycia. Wysoka odporność tworzywa wpływa na to, że idealnie wyglądają. Etykiety nie muszą być nudne – mogą mieć nietypowe kształty, które przyciągają wzrok konsumentów.

Kooperacja z grafikami KAMELEON umożliwia Versa Group wykonywać również grafiki z użyciem DTP flexo. Szablony muszą być odpowiednio przygotowane, by można było je użyć do tej techniki. Firma koncentruje się na takim działaniu, aby gotowy produkt doskonale oddawał wzór wybrany przez klienta. Konieczny jest w tym zmysł estetyczny i znajomość metody.

Address

Our Address:

ul. Romanowicza 11 30-702 Kraków

GPS:

50.0476322, 19.9633169

Telephone:

-